Twój przewodnik po Warszawie

Mokotów, Słoneczna Rezydencja

Słoneczna Rezydencja to chyba obecnie jedna z moim ulubionych inwestycji w Warszawie. Większość apartamentów w etapie 1szym to powierzchnia ponad 100m2 z dużymi tarasami (ponad 30m2) z pięknym widokiem na panoramę Warszawy!

Lokalizacja: Warszawa, Mokotów, ul. Chocimska
Realizacja: 2011 etap 1 + 2012 etap 2
Inwestor: Myoni Group

Słoneczna Rezydencja zlokalizowana jest w samym sercu Starego Mokotowa, powstała bezpośrednio na Skarpie Warszawskiej, w pobliżu parku Morskie Oko. Zaledwie krótki spacer dzieli ją od parku - Łazienki Królewskie. Położenie budynku jest idealnym połączeniem spokoju i piękna Mokotowa z bliskością do Centrum. Doskonała pod względem komunikacyjnym lokalizacja pozwoli mieszkańcom czynnie uczestniczyć w życiu kulturalnym i towarzyskim stolicy.

Inwestycja została zaprojektowana przez biuro projektowe GUTT, RUBIK ARCHITEKCI oraz Miljenko Dumenčića. i to dzięki ich pracy architektura budynku idealnie wpisuje się w historyczne otoczenie okolicy. W kameralnych budynkach (etap 1 i 2) znajdować się będzie niewielka ilość apartamentów, przestronne lobby, elegancka recepcja z serwisem concierge oraz garaż podziemny. Niezwykle ważnym elementem wystroju rezydencji będzie przepięknie zaprojektowany zielony dziedziniec. Hol wejściowy oraz klatki schodowe wykończone zostały szlachetnymi materiałami, takimi jak drewno, szkło oraz kamień naturalny.

Dodatkowym atutem inwestycji jest sąsiedztwo okolicznych, zadbanych kamienic, które zostały wyremontowane przez dewelopera.

Średnia cena za m2:19 000 pln

© 2015 Living in Warsaw.

Podobne artykuły

Napisz komentarz

Twój email nie będzie publiczny. Wymagane pola są zaznaczone gwiazdką *.

  • *
  • *
  • *
  • *
  • Obrazek

Web sites